Operátor pozíció

Pécs
6 éve, 6 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Leírás
Operátorokat keresünk!

Világviszonylatban is kiemelkedő hangtechnikai eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk pécsi üzemegységébe keresünk operátorokat!

Bővebben a munkáról:
A feladat felületszerelési technológiával dolgozó automata gépek kezelése, azaz elektronikai áramkörökre történő alkatrészek beszerelését végző gépek szakszerű működtetése.
A munkavégzés kér vagy három műszakos. A műszakok időbeosztása hétfőtől péntekig: 06:00-tól 14:00-ig, 14:00-tól 22:00-ig és 22:00-től 06:00-ig.

Amit kínálunk:
-          Modern munkakörnyezet
-          Bejárás támogatás nem pécsi lakosok számára
-          Műszakpótlék
-          Munkaruha
-          Cafeteria és bónuszok a próbaidő lejárta után

Ami a munkához szükséges:
-          Minimum általános iskolai végzettség (8. osztály)
-          SMD operátori tapasztalat nem elvárás, de előnyt jelent

A munkába állást megelőzi egy betanulási időszak, melynek teljes költségét a partnercégünk állja.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pecs@dologido.hu címre. Kérdés esetén hívja a 06-20/377-1900-as telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Kapcsolat a hirdetővel
  • Dologidő Kft

  • 06-20-3-mutasd

Elhelyezkedés
Pécs