Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Hr vezető álláslehetőség Pécsen!

Pécs
6 éve, 5 hónapja
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-3992746
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Emberi erőforrás, HR
  • Pozíció típusa: Főállás
Leírás
Fuvarozással és logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó, magyar tulajdonban lévő pécsi telephelyű partnercégünkhöz keresünk új munkatársat
HR vezető
pozícióba.
 
 
A munkakörhöz kapcsolódó feladatok
 
Korszerű HR rendszerek kiépítése és működtetése, amellyel hozzájárul a stratégiai és üzleti célok megvalósításához
Hatékony emberi erőforrás-gazdálkodás, megfelelő felkészültségű munkaerő megtalálása
Munkaerő toborzási feladatok ellátása, kiválasztási folyamatok menedzselése
Hirdetési szövegek elkészítése a felmerülő igények alapjá
Munkaügyi adminisztrációs folyamatokban történő részvétel (felvétel, szerződéskötés, kiléptetés)
Szervezeti kultúra alakítása, szükséges változások generálása
Az igényeknek megfelelő képzési, fejlesztési terv elkészítése
HR- dokumentáció rendszerezése
 
Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal
Munkajogi szabályok naprakész ismerete
Felsőfokú szakirányú végzettség
Felsőfokú szakriányú végzettség
Legalább 3 év HR területen, vállalati környezetben eltöltött gyakorlat
Microsoft Office programok magas szintű ismerete
Határozott, precíz, proaktív, kiváló problémamegoldó, eredményorientált és ambiciózus egyéniség
Amit a megbízónk kínál
 
Versenyképes bérezés
Határozatlan idejű munkaszerződés
Változatos feladatok egy folyamatosan növekvő cégnél
Gyors helyzetfelmérő-, és problémamegoldó készséget próbára tevő munkakör
 
Munkavégzés helye: Pécs
 
Jelentkezés menete:
Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen vágna bele ebbe a kihívásokkal teli munkalehetőségbe kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@dologido.hu e-mail címre.
A levél tárgyába írja bele: HR vezető
 

Kapcsolat a hirdetővel
  • Dologidő Kft.

  • 0620501-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.


Elhelyezkedés
Pécs


Hasonló hirdetések

  • Régen frissült
    Bérszámfejtőt keresünk
    Pécs, bérszámfejtő
    .Pécsi könyvelőiroda keres tapasztalattal rendelkező bérszámfejtőt részmunkaidőbe (lehet nyugdíjas is). 08, 58, 1041, OEP bevallások ismerete elvárt. A munka havonta 40 órát tesz ki. Önéletrajzot az info@e-adotanacsadas. com-ra kérjük küldeni....
    • Emberi erőforrás, HR - Pécs
    7 éve
  • Régen frissült
    Bérszámfejtőt keresünk
    Pécs, Budai Nagy Antal utca
    Pécsen, közel 30 éve működő könyvelőiroda keres részmunkaidőbe tapasztalt bérelszámolót. A havi munkaidő nagyjából 40 óra. Önéletrajzot e-mailen az info@e-adotanacsadas.com-ra kérjük küldeni....
    • Emberi erőforrás, HR - Pécs
    7 éve
 
Kapcsolat a hirdetővel
  • Dologidő Kft.

  • 0620501-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.
Elhelyezkedés
Pécs